فروش اکانت سایتهای علمی و پسورد دانشگاه‌ ها

فروش ویژه پسوردهای تراز اول با دسترسی فوق العاده :

اکانتهای ، monash، Alberta ، Wisconsin–Madison ، Swinburne ، National Cheng Kung ، MASSACHUSETTS AMHERST ، virginia ، newcastle به مدت محدود و با تخفیف ویژه بفروش می رسد. برای اطلاع از قیمتها و پایگاه های تحت پوشش با ایمیل ایمیل بخش پسورد دانلودپیپر  تماس بگیرید.

 

فروش ویژه به مدت محدود

دسترسی کامل به IEEE + دسترسی به  ScienceDirect  + Emerald + ISI + Jstor + Springer  + ACM + ACS  -  تنها با هزینه 12 هزار تومان

نکات :

1- دسترسی کامل به IEEE شامل دسترسی Full-Text به کلیه ژورنالها، مجلات، کنفرانسها و استانداردها می باشد.

2- دسترسی به سایت http://apps.webofknowledge.com برای بررسی لیست مجلات دارای اعتبار ISI ، ضریب تاثیر (Impact Factor) مجلات و...

3- اکانتها دارای قابلیت اتصال همزمان 5 کاربر را دارا می باشد.

پس از واریز هزینه به حسابهای سایت  و ارسال ایمیل با عنوان "اکانت ویژه پاییزه"  به ادرس Password@DownloadPaper.ir در کمتر از 3 ساعت، اکانت با راهنمای فارسی نحوه استفاده، ارسال می شود. همیشه یکی از عوامل پیشرفت علمی دسترسی به منابع علمی معتبر است. اما معمولا دانشگاه های ایران به دلیل پر هزینه بودن دسترسی به این منابع، یا دسترسی ندارند و یا سطح دسترسی پایینی به مقالات دارند به گونه‌ ای که بیشتر مقالات از طریق اکانت‌های دانشگاهی قابل دسترس نمی باشد برای حل این مشکل ما به فروش User / Password پایگاه‌های علمی مانند IEEE, ScienceDirect, JSTOR , Springerlink, ASCE , ASME , Oxford, Taylor & Francis, Knovel, American Institute of Physics (AIP), American Chemical Society (ACS), و صدها سایت علمی دیگر مبادرت ورزیده‌ایم. بدین ترتیب دانشجویان و اساتید گرامی بدون نیاز به ارسال مشخصات مقاله، خود به درون این پایگاه ها وارد می شوند و هر تعداد مقاله ای که نیاز دارند، دانلود می کنند.

در این سرویس 4 نوع اکانت مختلف به شرح زیر موجود می باشد:

اکانت های تراز اول

در این نوع اکانتها، ما نام دانشگاه، لیست سایتهای علمی تحت پوشش، مدت ضمانت هر اکانت و قیمت آن را به شما اعلام می کنیم. شما وابسته به رشته و نیاز خود و بررسی لیست پایگاه های علمی تحت پوشش هر دانشگاه، یکی از دانشگاه ها را انتخاب می کنید.
نکات
1- سطح دسترسی و تعداد پایگاه های علمی تحت پوشش این دانشگاه ها بسیار عالی بوده و قابل قیاس با اکانتهای ویژه و ماهانه نمی باشد. پسورد دانشگاه های معتبری مانند پسورد دانشگاه تورنتو (Toronto) ، پسورد دانشگاه میشیگان (Michigan) ، پسورد دانشگاه دال (Dalhousie University) ،  پسورد دانشگاه سیدنی (Sydney) ، پسورد دانشگاه UBC University of British Columbia و پسورد دانشگاه MIT و ...
2- هزینه این اکانتها از 60 هزار تومان تا 150 هزار تومان می باشد.

3- مدت ضمانت این اکانتها از 1ماه تا 3 ماه می باشد.

4- برای اطلاع از قیمت دقیق پسورد هر کدام از دانشگاه ها، یک ایمیل تحت عنوان " لیست قیمت اکانتها تراز اول" به ایمیل Password@DownloadPaper.ir ارسال کنید.

5- اگر قصد دانلود کتاب از پایگاه های علمی مانند Sciencedirect.com ، Springer ، Knovel و ... ، و یا دانلود استاندارد دارید، باید از اکانتهای تراز اول استفاده کنید. با خرید پسورد هر کدام از دانشگاه های زیر، یک اکانت ویژه به عنوان هدیه برای شما ارسال می شود.

Name of University

Country

Database

Waranty

Stanford University

United States

University Database

1

University of Michigan

 

United States University Database 1

University of Cambridge

United Kingdom

University Database

1

University of Massachusetts Amherst

United States

University Database

2

University of Pennsylvania

United States

University Database

2

University College London

United Kingdom

University Database

1

Cornell University

United States

University Database

1

McGill University

Canada

University Database

2

University of  Toronto

Canada

University Database

2

University of  Tokyo

japan

University Database

1

University of  British Columbia

United States

University Database

2

emory University

United States

University Database

1

University of  Virginia

United States

University Database

1

Hong Kong university

Hong Kong

University Database

1

Monash university

Australia

University Database

2

Manchester university

United Kingdom

University Database

 

Carnegie Mellon University

United States

University Database

1

Duke University

United States

University Database

1

Northwestern University

United States

University Database

1

University of British Columbia

United States

University Database

2

Australian National University

Australia

University Database

2

New York University

United States

University Database

1

columbia university

United States

University Database

1

Dalhouise university

Canada

Database University

2

اکانت های ویژه

در صورتی که قصد دانلود مقاله از پایگاه های علمی نظیر IEEE ، Sciencedirect ، Springer ، ACS دارید، می توانید یکی از اکانتهای ویژه زیر را انتخاب کنید.

پسورد Sciencedirectپسورد IEEEپسورد  Sciencedirect و پسورد IEEEپسورد ACS  و پسورد  Springer ، پسورد RSC

اکانت های ماهانه

در این نوع اکانتها، شما مشخص می کنید که به چه پایگاه های علمی نیاز دارید و ما وابسته به دسترسی دانشگاه ها و پایگاه های علمی مورد نیاز شما، اکانت یک دانشگاه را برای شما ارسال می کنیم.

مهمترین پایگاه های علمی که در این گونه اکانتها قابل درخواست می باشد عبارتند از :

IEEE Explore ، ScienceDirect ، SpringerLink , Wiley , Emerald , ACS , Taylor & Francis (TandfOnline.com) , ISI Web of Knowledge , ASCE , ASME, AIP , IOPScience , RSC (Royal Society of Chemistry) , Scopus -ACM Digital Library , Jstor , Pubmed , Proquest , EBSCOhost , Oxford , Sage ,Ovid ,PubMed, minervamedica.it


نکات
1- اکانتهایی که به شما داده می شود، پسورد یک دانشگاه بوده و علاوه بر پایگاه های علمی درخواستی شما، پایگاه های علمی دیگری را نیز وابسته به پوشش آن دانشگاه در بر خواهد داشت.
2- هزینه ضمانت این اکانتها حداقل 1 ماهه و حداکثر 6 ماهه می باشد.
3- هزینه این اکانتها از 30 هزار تومان به بالا می باشد. (هرچه تعداد سایتهای علمی درخواستی شما کمتر باشد، هزینه آن کمتر است).
4- هزینه این اکانتها وابسته به تعداد پایگاه های علمی درخواستی و مدت زمان ضمانت متفاوت می باشد. برای اطلاع از قیمت دقیق، لیست سایتهای علمی درخواستی و مدت ضمانت مورد نیاز خود را به ایمیل Password@DownloadPaper.ir ارسال کنید.

اکانت های چند روزه

ضعیفترین سطح دسترسی در بین اکانتها می باشد و اکانتهای ارسالی در اکثر موارد دسترسی به ScienceDirect و Jstor و چند سایت علمی دیگر را دارد. هزینه این اکانتها 4900 تومان می باشد.
نکات
1- این نوع اکانت یا دسترسی به IEEE ندارد و یا دسترسی آن به IEEE محدود به چند ژورنال خاص می باشد. بنابراین برای دسترسی به IEEE با حداقل قیمت از اکانت ویژه 2 استفاده کنید و اگر تعداد مقالات کم است، از سرویس دانلود مقاله استفاده کنید و لیست مقالات را برای ما ارسال کنید تا برایتان تهیه کنیم.

2- مدت ضمانت این اکانتها سه روز می باشد.

3- در این مورد این اکانتها نمونه مقاله بررسی نمی شود. همچنین انتظار نداشته باشید که در صورت دسترسی اکانت مثلا به ScienceDirect ، شما به کلیه مقالات این سایت دسترسی داشته باشید.

4- می توانید با لینک کردن سایت ما ، یک اکانت رایگان چند روزه دریافت کنید. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

نحوه درخواست اکانت و پسورد

مشخصات زیر را به ایمیل  پسورد سایت دانلودپیپر Password و با عنوان "درخواست پسورد همراه با واریز وجه"، ارسال کنید.

نوع اکانت (اکانت تراز اول، ویژه، ماهانه، چند روزه)، اسم دانشگاه در مورد اکانتهای تراز اول ، دیتابیس درخواستی در مورد اکانتهای ماهانه، نوع اکانت ویژه (ویژه 1 ،2 ،3،4) ، مشخصات نمونه مقاله (با توجه به نکته 1 در ادامه)، مبلغ واریزی، تاریخ واریز و اینکه هزینه به کدام یک از حسابهای ما واریز شده است.

نکات :

1- با توجه به اینکه برخی از پایگاه های علمی مانند ScienceDirect و یا SpringerLink در محدوده وسیعی از رشته ها فعالیت می کنند، و هر دانشگاه عضویت برخی از ژورنالهای این پایگاه های علمی را خریداری کرده اند، به همین دلیل برای اینکه ما مناسب ترین پسورد را برای رشته‌ی شما ارسال کنیم، نام رشته خود و همچنین مشخصات یک و یا دو مقاله (عنوان دقیق مقاله + لینک دانلود) را در درخواست ذکر کنید.

2- در صورتی که اکانت در مدت گارانتی غیر فعال شد، کافیست ایمیل قبلی که ما در پاسخ به درخواست شما ارسال کرده بویم و در آن نام کاربری و پسورد ارسالی ما وجود دارد، به همان ایمیل Password@DownloadPaper.ir ،فوروارد Forward کنید تا ما اکانت دیگری را برای شما ارسال کنیم.

نحوه پرداخت هزینه

برای اطلاع از شماره حسابها، شماره کارت و روش های مختلف پرداخت به صفحه شماره حسابها مراجعه کنید.

راهنما :

در این قسمت به طور خلاصه، لیست پایگاه های علمی مهم مورد نیاز هر رشته ذکر شده است.

IEEE - ScienceDirect - Springer - ACM - Wiley - Taylor & Francis - Optics InfoBase - Knovel

IEEE - ScienceDirect - Springer - Wiley - Taylor & Francis - Scopus - Knovel

ScienceDirect - Springer - ACS - RSC - SCifinder - Scopus - Wiley - Knovel

ScienceDirect - Springer - ACSE - Wiley - Ingenta - Knovel

ScienceDirect - Springer - ACME - Wiley - Ingenta - Knovel

ScienceDirect - Springer - Emerald - Wiley - Taylor & Francis - Scopus - Knovel

ScienceDirect - Springer - ISI web of knowledge - Scopus - Knovel

سورد دانشگاه ها ، پسورد ساینس دایرکت ، پسورد ،IEEEXplore ، يوزر و پسورد ScienceDircet ، یوزرنیم و پسورد آی تریپل ای ،پسورد IEEE ، پسورد JStor، يوزر و پسورد Emerlad، ، يوزر و پسورد سايت هاي علمي ،پسورد پروکوئست ، پسورد Proquest  ، پسورد اسپرینگر ( پسورد اشپرینگر ) ، پسورد Springer ،  نام کاربری و پسورد Sage ، پسورد Willey InterScience ، پسورد وایلی اینتر ساینس ،پسورد BlackWell - ( پسورد بلک ول ) ،پسورد EBSCOHost - ( پسورد ابسکو ) ، پسورد NetLibrary ، پسوورد PubMed ، پسورد Ovid - ( پسورد OvidSP ) ،پسورد MedLine ،پسورد Gale ، پسورد Ebrary ، پسورد Ingenta ، پسورد ( ISI - ( ISI Knowledge ، پسورد MathSci ، پسورد Ei village ، پسورد compendex ، پسورد IOP ، پسورد ACS ، پسورد AIP ، پسورد Informaworld ، پسورد Francis & Taylor ، پسورد Emerald ، پسورد ACM ، پسورد ASM ، پسورد BioMed ، پسورد CINAHL.

 


Site Map | Printable View | دانلود کتاب مقاله پایان نامه | تهیه استاندارد | پسورد دانشگاه |© شرکت هوشمند رایانه طاها

بررسي درصد تشابه مقاله
خرید اکانت uptodate
تبادل لینک رایگان

لینک دوستان ( نحوه ی تبادل لینک و مشاهده سایر لینک ها )